CUPA MOLDOVEI 2017

 Cupa Moldovei 2017 se va desfășura in Grădina Ansamblului Palas Iasi
– strada Palat nr.3 –

Arbitrajele la ringuri vor incepe la ora 10 !!! Accesul in incinta expozitiei va fi permis incepand cu ora 8.

 

Index_proprietari – CAC 16.09.2017

Ringuri CAC – 16.09.2017

Index_proprietari – CAC 17.09.2017

Ringuri – CAC 17.09.2017


REPARTITIA RASELOR

Arbitru CAC – 16 septembrie 2017 CAC – 17 septembrie 2017
Brindusa Gheorghiu Gr.I:

Ciobănesc Românesc Mioritic

Ciobănesc Românesc Carpatin

Gr.II:

Ciobănesc Românesc de Bucovina

Ciobănesc Românesc Corb

Gr.VIII:

Golden Retriever, Labrador Retriever

Gr.II:

Bullmastiff, Newfoundland, St.Bernardshund, Deutsche Dogge, Mastino Napoletano, Kavkazkaya Ovtcharka, Sredneasiatskaia Ovtcharka, Berner Sennenhund

 

Cristian Morosanu Rest of Gr.I
Daniela Radu Gr. IV, Gr.VI, Gr.VII, rest of Gr.VIII, Gr.IX Gr.I:

Ciobănesc Românesc Mioritic

Ciobănesc Românesc Carpatin

Gr.II:

Ciobănesc Românesc de Bucovina

 

Ciobănesc Românesc Corb

Gr.VIII:

Golden Retriever, Labrador Retriever

Liudmila Lavrova Gr.III, Gr. V, Gr.X Rest of Gr.I

Rest of Gr.II

Slukin Serghei Rest of Gr.II Gr.I :

Chien de Berger Belge Malinois

Chien de Berger Belge Groenendael

Gr.III, Gr.IV, Gr.V, Gr.VI, Gr.VII,

rest of Gr.VIII, Gr.IX, Gr. X

PROGRAM BEST IN SHOW

CAC 16.09.2017 CAC 17.09.2017
Junior Handler Liudmila Lavrova Daniela Radu
Perechi/Pears Cristian Morosanu Brindusa Gheorghiu
Grup de crestere/Breeders Daniela Radu Serghei Slukin
Grup de urmasi/ Progeny Daniela Radu Brindusa Gheorghiu
Grupa 1 Cristian Morosanu Liudmila Lavrova
Grupa 2 Serghei Slukin Liudmila Lavrova
Grupa 3 Liudmila Lavrova Serghei Slukin
Grupa 4 Daniela Radu Serghei Slukin
Grupa 5 Liudmila Lavrova Serghei Slukin
Grupa 6 Daniela Radu Liudmila Lavrova
Grupa 7 Serghei Slukin Daniela Radu
Grupa 8 Daniela Radu Daniela Radu
Grupa 9 Liudmila Lavrova Serghei Slukin
Grupa 10 Serghei Slukin Liudmila Lavrova
Cel mai frumos Ciobanesc Romanesc Brindusa Gheorghiu Daniela Radu
Baby BIS Cristian Morosanu Brindusa Gheorghiu
Puppy BIS Daniela Radu Serghei Slukin
Veteran BIS Liudmila Lavrova Daniela Radu
Junior BIS Liudmila Lavrova Serghei Slukin
B.I.S. Serghei Slukin Liudmila Lavrova
CUPA MOLDOVEI

Daniela Radu